Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Обамеянг изпуска с глава на метри от вратата чисто положение!

85′

Жермен влиза на мястото на Фалкао.

84′

ГООООЛЛЛ ЗА БОРУСИЯ! Домакините не се отказват, след като Кагава овладя добре топката в наказателното поле, последва финт, за да може японецът да намали на 2:3!

81′

Жълт картон за Фабиньо.

79′

ГООООЛЛ ЗА МОНАКО! Мбапе прави резултата 3:1, след като се възползва от грешка в защитата на домакините и с удар извън наказателното поле бележи втория си гол в мача!

76′

Гостите пропускат на празна врата! Чудесна контраатака завърши с пас към Фалкао, който елиминира вратаря Бюрки, но завършващият удар на острието мина над вратата!

74′

Сократис Папастатопулос извърши нарушение срещу Мбапе до наказателното поле, но съдията не посмя да покаже втори жълт картон на гръцкия защитник.

71′

Поредна силна атака на домакините! Дембеле нахлу отдясно в наказателното поле, но ударът му с левия крак е избит в корнер.

69′

Появилият се преди малко Дирар получава жълт картон.

66′

Дирар влиза на мястото на Бернардо Силва.

62′

Прострелно подаване от аутлинията като по чудо не е засечено от играч на Борусия!

60′

Играчите на Тухел тотално доминират на терена, а смените на почивката мигновено дадоха положителен ефект върху играта на "миньорите"

58′

Жълт картон за Лемар.

57′

ГООООЛ ЗА БОРУСИЯ! Дембеле връща Дортмунд в мача, след като Обамеянг изведе с пета Кагава, който намери на метър от голлинията своя съотборник - 1:2!

52′

Пулишич нахлу отдясно в наказателното поле и пусна остър пас към Обамеянг, но подаването е с изчистено с шпагат в последния момент! Секунди по-късно удар на Дембеле е блокиран от добра дистанция!

51′

Фабиньо изважда топката в корнер пред погледа на връхлитащия Обамеянг, който чакаше на метра от голлинията.

50′

Домакините са доста активни в първите минути на втората част, търсейки ранно попадение, с което да се върнат в мача.

48′

Пулишич е влязъл на почивката на мястото на Шмелцер.

48′

Шахин заменя Бендер на почивката.

47′

Дембеле стреля от фаул фронтално срещу вратата, но ударът му е крайно неточен.

46′

Жълт картон за Жемерсон.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме, което мина под диктовката на френския тим.

40′

Жълт картон за Матиас Гинтер.

34′

ГОООООЛ ЗА МОНАКО! Резултатът вече е 2:0 за гостите, които ликуват след автогол на Бендер! Последният се опита да избие кълбото при центриране от левия фланг, но неуспешно.

30′

Най-чистото положение за Борусия! Матиас Гинтер счупи кръста на Раджи и намери Кагава на метри от вратата, който обаче стреля неточно!

29′

Монако се чувства далеч по-уютно на "Сигнал Идуна Парк" след гола насам и е отборът, който показва по-стойностен футбол.

22′

Французите са категорични господари на терена в последните десет минути и продължават мигновено да пресират съперника в търсене на втори гол.

19′

ГООООЛЛЛЛ ЗА МОНАКО! Минути след пропуска от бялата точка, гостите повеждат след отлична контраатака, завършила с пас към Мбапе, който прати кълбото в мрежата - 1:0! На повторението обаче се вижда, че нападателят е бил в засада!

16′

Гостите пропуснаха дузпата, изпълнена от Фабиньо!

15′

Папастатопулос получава жълт картон след нарушение за дузпа!

14′

Шмелцер центрира от левия фланг, но Обамеянг се размина с топката пред вратарското поле.

11′

Добра възможност за гостите! Центриране в наказателното поле намери Лемар, който с глава стреля над вратата.

10′

Първа възможност в мача! Пишчек изведе Обамеянг на позиция отдясно в наказателното поле, но ударът на острието мина над вратата.

4′

Кагава опита извеждащ пас към Обамеянг зад защитата на Монако, но нападателят на Борусия бе изпреварен от защитник на французите.

3′

Домакините постепенно се настаняват в половината на френския тим.

1′