Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Байерн спечели с общ резултат 8-1. Бешикташ се представи достойно.

87′

Талиска беше непокрит пред малкото поле, но стреля високо в аут.

84′

ГОООЛ! Сандро Вагнер отбеляза пред голлинията с гърди. Бърза атака на Байерн отляво. Алаба центрира, топката се отклони от крак на защитник и намери непокрития Вагнер.

80′

Купонът по трибуните няма край. Феновете са щастливи, че отборът им играе на осминафинал на Шмпионската лига.

76′

Райън Бабел заменя Вагнер Лов, който се държи за кръста.

71′

Йозекуп влезе остро в краката на Боатенг.

70′

Вагнер стреля от границата на наказателното поле. Зенгин плонжира няляво и улови топката.

69′

Публиката е на крака. Футболистите на Бешикташ успяха да изнесат топката при много силна преса.

67′

Сандро Вагнер сменя Левандовски.

63′

Хътчинсън бързо си заработи жълт картон за груб фаул в гръб.

62′

Много груб фаул на Рафиня срещу Курешма. Спестен червен картон.

60′

Пектемек изпусна да вкара втори гол от близо. Топката беше избита в корнер.

59′

Хътчисън смени Арслан.

59′

Талиска влезе на мястото на Ленс.

58′

ГОООЛ! Вагнер Лов остана сам срещу Улрайх. Той беше спънат отзад, но някак си успя да я ритне и тя бавно премина голлинята. Артуро Видал извади късмет с голя, иначе щеше да получи червен картон. Домакините отнеха топката след лошо изнасяне.

57′

Майкъл Оливър не одобри желание на домакините за дузпа. Публиката го освирква.

56′

Зенгин спаси удар отблизо на Хамес Родригес. Играчите на Байерн търсят трети гол в мача.

54′

Джермейн Ленс не можа да уцели вратата от удобна позиция. Публиката освирква мощно футболистите на Байерн.

50′

Котка се появи на игрището. Играта е спряна до изгонването ѝ.

46′

Зюле заменя застрашения от изгонване Хумелс.

46′

АВТОГОЛ? Гюнул изпревари вратаря си и забоде неспасяемо топката в мрежата си. Рафиня центрира отдясно при първата атака за второто полувреме.

45′

Започва второто полувреме.

45+2′

Домакините търсят победата независимо, че нямат шанс да продължат. Германците играят много сериозно за победа.

41′

Боатенг спъна Жермейн Ленс и получи картон. Хумелс също участва в балтията, но беше пощаден.

39′

Боатенг надскочи всички при корнер и стреля високо в аут с глава. При всички ъглови удари германците скачат по-високо.

36′

Хумелс спъна Вагнер Лов пред наказателното поле при бърза контра на домакините. Курешма стреля високо в аут.

35′

Хамес Родригес смени контузения голмайстор Тиаго Алкантара.

32′

Купонът по трибуните продължава. Домакините са доволни, че им гостува един от фаворитите за спечелване на Шампионската лига.

30′

Шут в облаците на Курешма след атака отляво. Домакините търсят изравнителен гол.

28′

Матс Хумелс стреля плътно с глава след корнер. Защита на Бешикташ го остави сам да стреля без отскок.

25′

Артуро Видал успя да извади топката в малкото поле. Хубава атака на Бешикташ, но без завършващ удар.

18′

ГОООЛ! Тиаго Алкантара засече топката в малкото поле след центриране на Томас Мюлер отдясно. Защитниците на Бешикташ оставиха огромна дупка в центъра на отбраната си.

17′

Рибейри беше спрян пред малкото поле с шпагат на турски защитник. Атака на Байерн през центъра.

15′

Чудесно центриране на Куарешма с външен фалц. Защитник на Байерн изпревари Вагнер Лов в малкото поле.

11′

Пропуск! Томас Мюлер не можа да вкара добавката след избита топка.  Зенгин отклони лошо след изпълнение на пряк свободен удар пред наказателното поле. Давид Алаба стреля опасно.

9′

Улрайх успя първи да стигне до топката. Вагнер Лов не взе подходящото решение при опасна атака на домакините.

6′

Баварците започват по-добре. Те контролират играта без да се притесняват от френетичната публика.

2′

Артуро Видал можеше съвсем да обезсмисли реванша. Негов удар с глава профуча покрай вратата на домакините.

1′

Водафон Стадиуму се пука по шевовете, въпреки че домакините нямат шанс да продължат напред.

Андерсон Талиска Джошуа Кимих

Бешикташ и Байерн ще играят реванш за Шампионската лига, в който няма да има загубили. Баварците имат преднина от пет гола и могат да се считат за сигурни четвъртфиналисти. Те не могат да разчитат на контузените Кингсли Коман и Мануел Нойер.

Под въпрос са Корентен Толисо и Хамес Родригес. Момчетата на Юп Хайнкес са отбор, който не прощава и въпреки огромната преднина не се очаква да подценят съперника си. Те държат най-големите сумарни победи в Шампионската Лига и може да се опитат да добавят още една. През 2009 година те разгромиха Спортинг с 12-1, през 2015 смазаха Шахтьор със 7-0, а миналия сезон не пожалиха Арсенал с 10-2.

"Черните орли" няма да използват контузените Душко Тошич и Пепе, както и наказания Домагой Вида. Вярната им публика се очаква да създаде адска атмосфера за гостите.