Капитанът на Интер Хавиер Санети бе изключително доволен от победета с 3:1 над Барселона. Снощи "нерадзурите" взеха добра преднина преди реванша след седмица в Испания. "Сега вече може да вярваме. Тази вечер направихме един много голям мач и нашата реакция след гола на Барселона ми харесва. Не беше лесно да се постигне такъв резултат срещу отбор, който е толкова добре организиран. В реванша трябва да изиграем друг мач, но добър като днешния", заяви Санети след победата.
Нападателят Диего Милито, който вкара третото попадение за своя тим също бе доволен след успеха. "Ние сме невероятно доволни от тази победа. Но ни предстоят още цели 90 минути. Днешният успех обаче ни даде увереност в своите сили и решимост. Интер успя да неутрализира всички футболисти на Барселона, но сега ни предстои да направим това като гости. Нашият отбор игра отлично. Защищавахме се
великолепно против Меси и Ибрахимович. Да разказвам за своя гол? Не, по-добре да си спомним моите голови подавания. Аз предоставих на партньорите си отлични възможности да се отличат", коментира нападателят на Интер.
п3пино
на 21.04.2010 в 07:20:35 #1победа на реванша както в Лондон и тия катунски циглаци да лягат да спя, че Умрелия Минет ще им отмъкне и титлата. какъв живот само
