Два невероятни англо-италиански сблъсъка ще има на 1/8-финалите в Шампионската лига. Жребият срещна Интер и Жозе Моуриньо с бившия клуб на португалеца Челси. Димитър Бербатов и Манчестър Юнайте д също нямаха късмет и ще трябва да премерят сили със седемкратния носител на трофея Милан.
Фортуна отреди сравнително лесен съперник на актуалния шампион Барселона. Каталунците се изправят срещу изпадналия в жестока криза немски Щутгарт.
Реал (Мадрид) пък ще има трудната задача срещу Лион, а Арсенал среща коравия португалски шампион Порто. Като много любопитен се очертава и сблъсъкът между баварския гранд Байерн и отлично представящия се до този момент тим на Фиорентина.
Първите мачове ще се играят на 16 и 24 февруари, а реваншите - на 9 и 17 март догодина.
Ето и всички 1/8-финали:
Щутгарт - Барселона
Олимпиакос - Бордо
Интер - Челси
Байерн - Фиорентина
ЦСКА (Москва) - Севиля
Лион - Реал (Мадрид)
Порто - Арсенал
Милан - Манчестър Юнайтед
карнобатска гроздова
на 18.12.2009 в 14:38:45 #240а бре къде са свинете, веСЕЛЯКА , суПИЧКАТА, ЧИЧО и тем подобни
Necromancer
на 18.12.2009 в 14:37:24 #239къде си ма руска проститутко и майньовска дрисло, рипа ли рипа ли а

карнобатска гроздова
на 18.12.2009 в 14:37:21 #238свине кога победа, кога предпоследно място в група, кога поне предпоследно място в Европа, КОГА ПИТАМ
стига сте срамили България, всички вестници ви цитират, като най-слабия евро отбор 
Necromancer
на 18.12.2009 в 14:36:40 #237Тука ке има Митето Бербатов да ги гняви яко
ricar
на 18.12.2009 в 14:36:18 #236има...Уризчени...и те изтеглиха късата клечка
6kembal
на 18.12.2009 в 14:35:50 #235между другото когато чорбата станаха 5 от 5 на кое място свършиха по показатели от всички участващи в групите на уефа тогава....
пак са имали запазено място някъде в дъното

Musset
на 18.12.2009 в 14:35:31 #234Регистриран на: 28.04.2009, 20:27 356. Оle | 18.12.2009 16:30 цесека 19 48-мо място...няма такива идиоти muhihihihi muhihihihi muhihihihi Има: Лефски Подуене
Всъщност те са по-големи идиоти, доказана марка

солскяер
на 18.12.2009 в 14:35:00 #233Истината е, че на етапа на елиминациите няма слаби противници.
ricar
на 18.12.2009 в 14:31:23 #232рекордите за най-слаб отбор ги чупиме като валяк солети
ricar
на 18.12.2009 в 14:28:11 #231Регистриран на: 20.09.2009, 14:11 351. The Citizen | 18.12.2009 16:24 липсват...от Виляреал паднаха ли
карнобатска гроздова
на 18.12.2009 в 14:27:45 #230супан любо каза: ще спорим с рома за първото място
а е искал да каже: ще спорим с аустрия за предпоследно място в цяла европа

карнобатска гроздова
на 18.12.2009 в 14:26:31 #229баси идиотите чорбата, последни в цяла европа
свине, отидете да играете в Азия или Африка, може да закърпите предпоследно място

FUCKS апарат
на 18.12.2009 в 14:24:51 #228Зарата е много хубав град , ама да си "отвън" Ко ме пуснат по - рано , може и да гледам
The Citizen
на 18.12.2009 в 14:24:49 #227Lazio - Feyenoord (HOL) 1-2 37' Veron (L), 78' & 84' Tomasson Lazio - Leeds United (ENG) 0-1 80' Smith Lazio - Nantes (FRA) 1-3 3' Fabbri, 7' Couto (L), 63' Armand, 86' Ziani Lazio - Chelsea (ENG) 0-4 15' Crespo, 70' Gudjohnsen, 75' Duff, 80' Lampard Lazio – Olympiakos (GRE) 1-2 30' Pandev (L), 35' Galletti, 64' Kovacevic Lazio - Barcelona (ESP) 0-3 Lazio reject to play the match Lazio - Lyon (FRA) 0-2 22' Maurice, 58' Assadourian Лацио-Левски 0-1! загубите на Лацио в Рим в евротурнири 1во Лацио не играят много често в европа..2ро това не е пълна статистика..най малко липсват загубите им от виляреал и ред бул...
ricar
на 18.12.2009 в 14:24:07 #226отивай да бачкаш за внуците

Розова Долина Казанлък
на 18.12.2009 в 14:22:55 #225Карни

карнобатска гроздова
на 18.12.2009 в 14:22:03 #2245 и 48 що е то

MonKaTa
на 18.12.2009 в 14:21:09 #223Оle Питам те тебе защо не дойде на срещата в сряда плебеи смотан
или отговаряй или отивай да бачкаш за внуците 
Розова Долина Казанлък
на 18.12.2009 в 14:20:42 #222УСПЕХ НА МИЛАН В ШЛ
Бахти умрялото прасе '48, Милан

ricar
на 18.12.2009 в 14:20:31 #221в Загората са гадни мачлетата,прав е...тежък стадион