Кристиано Роналдо отново се оказва "спасителя" на Манчестър Юнайтед и мениджърa Оле Гунар Солскяер.

Португалецът отбеляза два гола, вторият в 92-ата минута за ново драматично равенство 2:2 като гост на Аталанта в четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионите лига.

Йосип Иличич успя да даде вкара на Юнайтед в 12-ата минута след слабата реакция на цялата защита и Давид де Хеа.Роналдо блесна в края на полувремето с един от най-красивите голове, които Юнайтед е вкарвал този сезон, след отлична комбинацията с Бруно Фернандес.

Роналдо: Младите играчи не оценяват живота достатъчно

"Всичко е по-лесно"

Все пак Дуван Сапата в 56-ата минута Аталанта отново успя да поведе чрез Хари Магуайър. Когато изглеждаше, че мачът ще приключи така, в 92-ата минута на сцената отново се появи Роналдо с изравнително попадение за 2:2.