90+4′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Олд Трафорд", град Манчестър (Англия) Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

82′

Мата замени Магуайр

80′

Матич прояви неспортсменство и уцели с топката по главата Феликс, заради което получава и жълт картон.

76′

Облак! Вратарят спаси сигурен гол след като Варан засече с глава центриране от пряк свободен удар и стреля. Стражът се разтегна и с една ръка изби топката.

75′

Кавани замени Фред

72′

Юнайтед е по-дейният отбор на терена и се впуска в атаки, но към момента изравнителното попадени така и не пада. Припомняме, че равенство със сигурност ще значи продължения.

Снимка 566949

Източник: EPA/БГНЕС

67′

Маркъс Рашфорд замени Антони Еланга

67′

Скот МакТоминей бе заменен от Неманя Матич

67′

Пол Погба влезе на мястото на Бруно Фернандеш.

59′

Шанс! Санчо засече с десния крак от воле, но прати топката високо над вратата.

Снимка 566948

52′

Де Хеа изчисти лошо топката точно в Де Пол, който не се поколеба и стреля мигновено, но опитният страж спаси удара му.

51′
Снимка 566945

46′

Еланга продължава с отличните си изяви през този мач, като беше много близо да изравни резултата след като засече подаване и между двама играчи на гостите стреля опасно отдясно, но топката мина покрай гредата.

Снимка 566944

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

Снимка 566941

45′

Спасяване! Фернандеш стреля много коварно, Облак все пак успя да се намеси и улови топката, за да попари надеждите на домакините за изравнително попадение.

42′
Снимка 566943

41′

ГОЛ ЗА АТЛЕТИКО! "Червените дяволи" поискаха нарушение срещу Еланга, съдията подмина ситуацията и Атлетико започна атака като Феликс напредна отдясно, намери Гризман, френският национал пусна перфектен пас в наказателното поле към Ренан Лоди, който на задна греда се извиси и засече с глава за 1:0!

34′

Отмемен гол на Атлетико! Коке изведе перфектно Йоренте който в наказателното поле асистира успоредно наляво към Жоао Феликс, нападателят вкара топката в мрежата, но радостта му беше твърде кратка - попадението не беше зачетено заради засада!

Снимка 566939

30′

Натиск на "червените дяволи". Играчите на Ралф Рангник създадоха вече няколко опасни ситуации, докато "дюшекчиите" изпитват затруднения с изнасяното на топката, а головите възможности пред Де Хеа към момента липсват.

Снимка 566937

25′

Далот завърши хубава атака на Юнайтед с далечен удар, но Облак нямаше проблем да улови.

23′

Бруно Фернандеш се свлече в наказателното поле след съприкосновение с Рейналдо, но реферът и ВАР прецениха, че няма дузпа.

Снимка 566938

15′

Далечен изстрел на Де Пол, топката рикошира, но Де Хеа се отличи с добра намеса като се разтегна максимално и изчисти в корнер.

12′

Шанс за домакините! Бърза атака на "червените дяволи", топката бе центрирана към Еланга, който от около 4 метра стреля и топката уцели Облак в главата и след това прелетя опасно близко до страничната греда.

Снимка 566935

3′

Центриране на Бруно към Еланга. При опасната ситуация, 19-годишният швед скочи високо за топката, но се сблъска във въздуха с Облак и бе отсъдено нарушение в полза на гостите.

Снимка 566933

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА

1′

22 Хийтън 18 Фелипе

Отборите на Манчестър Юнайтед и Атлетико (Мадрид) се изправят един срещу друг в осминафинал-реванш от Шампионската лига. Първата битка между колосите завърши при равенство (1:1), което предвещава повече от интересни минути и на "Олд Трафорд". Фабулата се задълбочава и от това, че съперниците не се намират и в най-добрата си моментна форма.

Важни футболисти подновиха тренировки с Манчестър Юнайтед

Добри новини за Ралф Рангник

Добрата новина за домакините е свързана със завръщането на Бруно Фернандеш. Португалецът поднови тренировки и ще попадне сред стартовите 11. Скот Мактоминей също е възстановен от контузията си и ще започне до Фред в средата на терена. Ляв бек ще е Люк Шоу, който пропусна двубоите Манчестър Сити и Тотнъм заради положителен тест за коронавирус. Джейдън Санчо е във все по-добра форма и ще атакува по десния фланг, а офанзивното трио зад Кристиано Роналдо ще допълни Пол Погба.

Атлетико е в серия от 4 поредни победи в Ла Лига, но съставът на Чоло Симеоне не може да бъде спокоен за мястото си в първата четворка.

Чоло няма да може да разчита на контузените Яник Ферейра-Караско, Тома Льомар, Матеус Куня, Шиме Върсалко и Даниел Вас. Марио Ермосо, Жофри Кондогбия и Хосе Хименес бяха под въпрос, но попаднаха в групата за двубоя. Капитанът Коке ще си партнира в средата на терена с Родриго Де Паул и Ектор Ерера, а в предни позиции Жоао Феликс и Анхел Корея ще бъдат предпочетени пред Луис Суарес и Антоан Гризман.

Диего Симеоне: Мачът с Юнайтед ще бъде много емоционален