Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Още веднъж Гюндоган се измъкна от бранителите на Интер, този път след подаване на Доку, но отново мерникът му изневери след удар с глава!

90′

Четири минути добавено време.

89′

Защитниците на Интер не успяха да се ориентират добре при центриране в наказателното поле и Гюндоган получи възможност да донесе победата на Сити в края на мача, но полузащитникът изпрати топката право в ръцете на Ян Зомер след удар с глава.

87′

"Гражданите" засилиха натиска в последните минути и мощен удар на Родри мина рокрай вратата на Интер, а мелко по-късно Ян Зомер спаси шут на Фил Фодън.

82′

Хакан Чалханоглу е заменен от Давиде Фратези.

80′

Прекрасно спасяване на Ян Зомер след изстрел на Йошко Гвардиол от границата на наказателното поле.

75′

ПРОПУСК НА МХИТАРЯН!

Шампионите на Италия организираха бърза контраатака, Дензъл Дъмфрис получи топката на десния фланг и с едно докосване центрира в наказателното поле, където Хенрих Мхиатарян заложи на силата и не намери целта.

74′

Симона Индзаги предприе нова двойна смяна. Дензел Дъмфрис замени Матео Дармиан, а Бенжамен Павар се появи в игра на мястото на Ян Бисек.

74′
69′

СПАСЯВАНЕ НА ЗОМЕР!

Шампионите на Англия бяха близо до попадение в 69-ата минута, когато топката достигна до Фил Фодън, който стреля отблизо, но Ян Зомер демонстрира своя рефлекс и опази вратата си "суха".

Снимка 682985

65′

Маркус Тюрам е заменен от Лаутаро Мартинес.

65′

Хенрих Мхитарян смени Пьотър Жиелински.

52′

ПРОПУСК!

"Нерадзурите" пропиляха отлична възможност да иповедат в резултата седем минути след почивката,  когато Матео Дармиан бе изведен сам срещу Едерсон, но вместо да стреля реши да връща топката с пета назад към Николо Барела или Тюрам и опасността премина.

45′

Второто полувреме започна!

45′

Двойна смяна в състава на домакините на почивката. Терена напуснаха Кевин Де Бройне, който изпитваше проблеми в края на първото полувреме и Савиньо, а в игра се появиха Илкай Гюндоган и Фил Фодън.

45′
45′

Край на първата част!

43′

Малко преди края на първата част Грийлиш изведе Де Бройне на добра позиция, но Ян Зомер излезе, скъси ъгъла и успя да спаси удара на капитана на домакините.

Снимка 682987

36′

"Гражданите" бяха много близо до откриване на резултата. Халанд бе намерен на границата на наказателното поле и стерял с левия крак, но топката премина на сантиметри встрани от целта.

33′

Жълт картон за Рубен Диаш.

29′

Малко преди да изтече половин час от началото на мача вратарят на домакините Едерсон не успя да изчисти добре топката и тя попадна в Дармиан, който без забавяне опита удар към празната врата на Сити, но Йошко Гвардиол бе заел точната позиция и с глава успя да изчисти в корнер.

18′

След центриране отдясно Ерлинг Халанд стреля с глава, но вратарят на Интер Ян Зомер отрази неговия удар.

Снимка 682984

5′

"Нерадзурите" получиха възможност да затрашат врата на своите домакини, но удар на Маркус Тюрам бе спасен от Едерсон с лекота.

1′