Зенит и Лацио завършиха наравно 1:1 в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Александър Ерохин откри резултата в 32-ата минута, в шест минути преди края Фелипе Кайседо изравни.

Двубоят започна равностойно, в постепенно домакините взеха инициативата. Така се стигна до 32-ата минута, когато Дзюба свали топката с глава към Ерохин, който беше непокрит и отблизо разстреля Рейна за 1:0. Това беше първи гол, отбелязан от футболист на руския шампион в тазгодишното издание на Шампионската лига.

В 62-ата минута Мостовой имаше възможност да вкара за 2:0 след хубава контра, но стреля в аут.

В 82-ата минута Лацио разви отлична атака отляво. Ачерби центрира към Кайседо, който не сбърка за 1:1.

Истанбул Башакшехир удари Манчестър Юнайтед за историческа първа победа в Шампионската лига

"Червените дяволи" отстъпиха с 1:2 във визитата си в Истанбул