Кристиано Роналдо отново бе над всички за Реал (Мадрид). Носителят на "Златната топка" отбеляза хеттрик на Байерн (Мюнхен) на реванша от четвъртфиналите в Шампионска лига и стана първият със 100 гола в турнира. След първия си гол с глава за 1:1, Роналдо отпразнува като сложи пръст пред устата си и посочи на феновете да замълчат. Португалецът не скри разочарованието си от отношението на публиката към него. Много пъти се е случвало да бъде освиркван.

"Моля ги само да не ме освиркват повече. Винаги давам най-доброто от себе си, работя за Реал, помагам на Реал. Никога не съм искал от тях да бъдат тихи, никога. Но аз извличам позитивите. Отборът беше добър, играхме добре и очевидно съм щастлив от отбелязаните голове.

Реал беше по-добрият отбор в двата мача като цяло без съмнение. Да вкараш 6 гола на Байерн не е лесно и ние заслужаваме да продължим. Купа номер 12? Не, не още, но да се надяваме", каза Роналдо.

Зидан непреклонен: И да е имало засада при гола на Роналдо, това не променя нищо!

Снощи Реал (Мадрид) отстрани Байерн (Мюнхен) от Шампионска лига след 120-минутен трилър на "Бернабеу"