Интер не съумя да победи испанците от Валенсия и направи 2:2. Домакините на два пъти излизаха напред в резултата, но и двата пъти гостите изравняваха.

Естебан Камбиасо изведе домакините напред с попадение в 29-ата минута на срещата. Първата час завърши при тази минимална преднина за домакините.

През втората част гостите стигнаха до изравнително попадение. В 64-ата минута Давид Вия беше точен и възстанови равенството.

Домакините отново поведоха с гол на Майкон, който беше точен в 76-ата минута. "Нерадзурите" вече се виждаха победители, когато с гол на Силва паднал в 86-ата минута гостите стигнаха до равенството в двубоя.

Реваншът в Испания ще се превърне в решителна битка за определянето на отбора, който ще продължи напред в надпреварата.