Треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола похвали играчите си след снощното реми (0:0) с Интер в Милано. Според Пеп, тимът му е искал трите точки, но дефанзивната тактика на домакините е дала резултат.
"Доволен съм от резултата. Искахме да спечелим, но и равенството е добро за нас",заяви Гуардиола.
Дербито вчера бе чакано с огромен интерес, но не оправда предварителните очаквания. Наставникът на Барса разкри и защо, според него, се е стигнало до нулевото равенство.
"Опитахме всичко, но не е лесно, когато играеш срещу девет човека в защита. Никога не е лесно да играеш срещу италиански отбор. Горд съм, че опитахме да победим. Липсваше ни малко прецизност", завърши Пеп.
B18
на 17.09.2009 в 14:22:05 #2Гуардиола казва, че опитали всичко. Аз твърдя обратното. Имах неудоволствието да гледам второто полувреме имога да кажа, че Барса играх твърде еднотипно.
fen4etoo
на 17.09.2009 в 14:17:10 #1Не е лесно да играеш срещу девет човека в защита" -------------------------------------------------- прав е човека , ама май , че бяха 10 човека в защита , италианските ШАМПИОНИ се проявиха като кокошки .