Реал (Мадрид) приема на "Сантяго Бернабеу" в 21:45 часа германския Волфсбург в 1/4-финален мач-реванш от Шампионската лига.

ГЛЕДАЙТЕ СРЕЩАТА НА ЖИВО ТУК!

Шоуто обещава да е голямо, след като най-титулувания отбор в турнира отстъпи с 0:2 на "вълците" в първата среща.

Зинедин Зидан може да разчита на всичките си играчи, след като Рафаел Варан и Карим Бензема се възстановиха от контзуиите си.

Травмата на Себастиан Юнг пък изглежда единственият по-сериозен проблем пред треньора на германците - Дитер Хекинг.

През първото полувреме на терена имаше само един състав - този на домакините.

Още в самото начало на двубоя Рамос засече топката с глава след центриране от корнер, но кълбото кацна на напречната греда на вратата, пазена от Беналио.

Последваха още няколко "бели" акции, преди да дойде 16-ата минута, в която Карвахал центрира към Роналдо, който от близка дистанция откри резултата - 1:0!

Още преди гостите да имат възможността да се опомнят, Роналдо вкара за втори път топката в мрежата, този път след като я намери по чудесен начин, след центриране от ъглов удар.

2:0 за Реал и спорът започна от самото начало, след само 17 минути от втория двубой. Едва ли феновете можеха да искат по-драматично развитие на срещата.

До почивката нови попадения не бяха отбелязани, въпреки че Реал се отдръпна в задни позиции и на два пъти можеше да бъде неприятно изненадан от нападателите на съперника.

След 66 минути игра пък Рамос стреля с глава, топката се удари в страничната греда на вратата на съперника, след което попадна в ръцете на Беналио. Шансът бе на страната на "вълците".

Стартови състави:

РЕАЛ (МАДРИД): Навас, Карвахал, Пепе, Рамос, Марсело, Каземиро, Кроос, Модрич, Бейл, Бензема, Кристиано Роналдо

ВОЛФСБУРГ: Беналио, Виейриня, Налдо, Данте, Р. Родригес, Луис Густаво, Гилавоги, Дракслер, Арнолд, Бруно Енрике, Шюрле

СТАДИОН: "Сантяго Бернабеу", Мадрид

СЪДИЯ: Виктор Касай, Унгария