Едерсон за малко да загуби топката след преса.

Джоунс изпусна топката, но след това я улови след бърза атака на Сити отляво.

83′

Топката се разиграва стил Барселона. Домакините само гонят.

Сане беше изведен отляво, но Джоунс успя да избие в корнер с крака.

80′

Топка до аутлинията отляво. Защитата се справи, но гостите продължават да задържат и разиграват.

79′

Публиката пее и скандира без да се интересува от резултата. Атмосферата е страхотна.

78′

Дълга топка към Жезуш отдясно и аут.

76′

Фаул за домакините близо до десния ъгъл на наказателното поле. Тоорнстра стреля сватбарски в аут.

74′

Уолкър направи шпагат и спря бърза атака на домакините отляво.

72′

Венте сменя Крамер.

71′

Лерой Сане сменя Фернандиньо. Де Бройне става трети капитан за вечерта. Джон Стоунс отказа.

70′

Крамер за малко не стигна до удар с глава след центриране отдясно.

69′

Мачът прилича на такъв от ФА къп, където играят отбори с разлика от няколко нива.

67′

Фабиан Делф сменя Давид Силва.

66′

Джоунс спаси удар на Бернардо Силва след корнер.

66′

Груб фаул на Ботегин срещу Силва.

65′

Стърлинг овладя на гърди на скорост отляво и стреля. Джоунс изби в корнер.

63′

ГООООЛ! Джон Стоунс отбеляза втори гол с глава. Де Бройне центрира отляво след двойно подаване след корнер. Стоунс за първи път вкарва два гола с глава в един мач.

62′

Владението на топката спадна до 64% на 36% за Сити.

60′

Фаул за домакините отляво до тъчлинията. Защитата изчисти. Втората топка достигна до малкото поле на Едерсон.

59′

Агуеро напуска. На негово място влиза Рахим Стърлинг.

58′

Силва опита да изведе нападател с диагонален пас. Централният защитник ликвидира опастността.

57′

Гостите успокояват играта с много подавания и контрол над топката.

56′

Домакините спечелиха корнер отляво. Изпълнението беше плачевно. Топката прелетя пред вратата и излезе в аут.

55′

Играчите на Фейенорд разиграват повече, но са подложени на здрава преса.

53′

Домакините вече организират постепенни атаки. Центриране на Амрбат отдясно. Топката беше избита от Соунс с глава.

51′

Бърза атака на Фейенорд отдясно. Амрбат загуби единоборство и провали пробива.

50′

През втората част гостите атакуват отляво. Може би имат симпатии към трибуната, защото преди почивката влизаха повече отдясно.

49′

Хубаво разиграване на домакините.Ударът беше блокиран след това играч на Фейенорд извърши фаул.

48′

Атака на Сити отляво, завършила със засада.

47′

Пресата на гостите продължава независимо, че водят с три гола.

45′

Тоорнстра сменя Бурхуйс.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Съдията свири на секундата. Фейенорд сигурно, не е преживявал такова нещо на своя стадион.

44′

Центриране на домакините отляво. Топката е избита в корнер.

След изпълнението тръгна бърза контра за гостите завършила със засада.

42′

Леко укротяване на темпото. Домакините запончаха да печелят по някое единоборство.

40′

Груб фаул на Вильена срещу Де Бройне. Играчите на домакините започват да си губят ума.

39′

Крамер се размина с червен картон след много груб фаул срещу Уолкър.

38′

Габриел Жезуш беше изритан здраво от Сен Юсте.

36′

Поредна атака отдясно. Уолкър е много активен. Топката достигна до Джоунс.

34′

Домакините не играят с топката. "Гражданите" я разиграват по целия терен.

32′

Ново ценриране отдясно. Жезуш не можа да засече с глава отблизо.

30′

Агуеро пропусна от близо след центриране отдясно. Мачър прилича на тренировъчен за Сити.

28′

Гостите продължават да натискат. Холандците не знаят с колко гола разлика ще се измъкнат.

25′

ГООООЛ! Габриел Жезуш вкара на празна врата. Гостите изпълниха корнер, след който Менди стреля в защитник. Вторият удар беше спасен от Брадли Джоунс, но топката отиде в непокрития Жезуш. Има сериозни съмнения за засада на бразилеца.

23′

Темпото е много високо. Гостите държат инициативата.

Силва стигна до аутлинията отдясно, но топката беше избита в корнер.

21′

Домакините отнеха топката с преса и направиха бърза контра през центъра. Стоунс блокира удара на Ботюс. Топката която се оплете в страничната мрежа. Част от публиката помисли, че е гол.

19′

Едерсон игра с топката след атака на домакините отдясно.

18′

Пресата на гостите е на линията на наказателното поле на домакините.

Агуеро стреля под ъгъл отляво по земята. Вратарят спаси с крака.

16′

Играчите на Сити отново нахлуха в полето на домакините отдясно. Защитата се справи.

15′

Кевин де Бройне получи картон за груб фаул. Той беше веднъж предупреден.

13′

Холандците започнаха да задържат топката, но са пресирани много дълбоко.

12′

Фейенорд премина центъра. Домакините спечелиха тъч отляво.

10′

ГООООЛ! Серхио Агуеро засече остро центриране отдясно на Кайл Уолкър и топката влетя в далечения ъгъл. Атката на Сити отдясно беше на много висока скорост.

9′

Давид Силва за малко да изведе съотборник сам срещу вратаря отляво.

8′

Домакините пресират, но веднага получават контра преса, когато са успели да отнемат топката.

6′

Ван дер Хейден успя да изчисти от голлинията след удар с глава на Жезуш. Темпото на Сити е задушаващо.

5′

"Гражданите" разиграват топката. Холандците са се окопали отзад все едно, че резултатът е 0:0.

4′

Преса на гостите. Вратарят успя да изчисти.

2′

ГООООЛ! Джон Стоунс стреля с глава след центриране отляво. Топката премина между краката на защитник след само 90 секунди игра.

1′

И двата отбора са водени от емблематични футболисти на Барселона. Атмосферата на Де Куйп е страхотна.

1′

Силва стреля под ъгъл. Топката излиза в корнер. Гостите са по-активния отбор.