Старши треньорът на италианския Киево Джузепе Пилон заяви, че възпитаниците му са готови за реванша срещу Левски от третия квалификационен кръг за Шампионската лига и се надява на повече късмет, отколкото в първия мач в София.

"Сините" вече имат аванс от два гола от двубоя на стадион "Васил Левски" на 9 август.

"Имаме силно желание за обрат. Всички са крайно мотивирани и концентрирани. Българите са добър отбор, който играе отлично на контраатаки, но имат проблеми в защита. Трябва да ги пресираме през цялото време и непрекъснато да ги поставяме под напрежение. Не е важно да играем красиво, а да победим с необходимия ни резултат", заяви Пилон, който си пожела повече късмет, отколкото на двубоя в София.

Капитанът Лоренцо д'Ана пък призова привържениците на Киево да подкрепят с всички сили отбора в трудната среща.

"Изключително важно ще бъде на играем концентрирано, да не допускаме грешки и да се възползваме от най-малките възможности. Резултатът от първия мач не е добър, но всички ние много искаме да заличим пасива и да се класираме в Шампионската лига. Призовавам феновете ни да дойдат на стадиона и да ни подкрепят. Всичко останало зависи от нас", заяви Д'Ана.

В Левски все още очакват договорените 2200 билета за мача - 2000 за старинчните сектори и 200 за централния, както и 20 ВИП-пропуска за срещата.