Ларсен стреля, но топката се отклони в корнер.

Ларсен стреля в ръцете след хубава контра на домакините.

Дани Роуз сменя Кристиан Ериксен. Последна смяна в мача.

65% на 35%. Пасовете са 657 на 237.

80′

Сисоко беше изведене след бърза контра, но се спъна от топката.

78′

Домакините продължават с натиска. Залагат на центрирания, лесно отразявани от защитата.

76′

Пулишич стреля непокрит. Топката падна зад горната греда. Дани Макелеле провери ВАР за дузпа за домакините. Няма.

74′

Марко Ройс отстъпва мястото си на Томас Дилейни.

71′

Публиката на домакините пее. Ударите са 15 на 5.

70′

Ерик Ламела сменя Хьон-Мин Сон, който виси с картон.

68′

Сон успя да си изкаа корнер след бърза контра на Сисоко. Айдеверелд стреля с глава в аут.

67′

Домакините продължават да залагат на много подавания.

65′

Играчите на Тотнъм успяха с дружни усилия да изчистят топката след дълго меле пред тяхната врата.

64′

513 паса за домакините, 197 за гостите.

62′

ЯкобЛарсен сменя Волф.

61′

Кристиан Пулишич сменя Гереро.

60′

Играчите на Тотнъм отново се прибраха много дълбоко.

57′

Дълга комбинация на домакините и шут на Волф високо в аут. Паника в защитата на Тотнъм.

55′

Ерик Дайър сменя Хари Уинкс.

54′

Хари Уинкс е седнал на терена и иска смяна.

53′

Играчите на Дортмунд загубиха малко от устрема си.

48′

ГООООЛ! Хари Кейн се озова сам срещу вратаря на домакините и хладнокръвно стреля в горния ъгъл. ВАР потвърди, че няма засада.

47′

Санчо слезе отляво, но центрирането му се оказа неточно.

46′

Гереро се подхлъзна и не можа да засече топката пред вратата на гостите.

45′

Започна второто полувреме. Няма смени след почивката.

45+2′

Играчите на Тотнъм трябва да са много доволни от нулевото равенство. В последните минути те успяха да задържат топката.

Снимка 410453

43′

Льорис спаси удар на Алкасер от границата на наказателното поле.

37′

Льорис спаси удар отблизо на Санчо. При следващата атака Вертонген изби в корнер.

35′

70% притежание на топката за домакините и 9 отправени удари.

34′

Гереро опита да намери далечния ъгъл, но Льорис се разтегна и изби в корнер с лявата ръка.

33′

Две спасявания на удари на Вайгл отблизо. Първо Льорис отрази, а след това Дейвис блокира в корнер.

30′

Страхотен пропуск на Сон. Кореецът остана сам срещу Бюрки, но не уцели вратата.

29′

Публиката освирква Орие, който получава помощ на терена.

27′

Играчите на Тотнъм лесно предават топката и гледат само времето да минава.

23′

Шут на Гьотце беше блокиран от Ериксен.

20′

Льорис спаси рикоширила топка след остър шут на Ройс. Вратарят улови топката от втория път.

19′

Гостите успяха два пъти да минат центъра и се опитват да преместят играта напред.

15′

Има 3,700 фенове на Тотнъм, които са доста смълчани.

13′

Сега Ериксен успя да извади топката пред голлинията след подаване по земя отляво на атаката на Борусия.

11′

Вертонген успя да направи шпагат, спасил сигурен гол във вратата на Тотнъм.

7′

Домакините трайно се пренесоха в половината на Тотнъм. За сега защитата се справя при възникналите мелета.

4′

Давидсон Санчес отне топката от Санчо след опасна атака на домакините.

1′

Започна мачът след страхотно изпълнение на "You'll never walk alone" от публиката.

Марвин Хиц Лукас Моура

Тотнъм е фаворит за класиране на 1/4-финал в Шампионската лига в двубоя с лидера в Бундеслигата Борусия (Дормунд). Англичаните спечелиха първия мач с 3:0 след голове на Хьонг-мин Сон, Ян Вертонген и Фернандо Йоренте. Те се осланят на факта, че досега никога не е обръщан двубой след 0:3 в елиминациите на най-силния европейски клубен турнир. Въпреки, че от 0:4 има такъв случай.

"Ще бъде труден мач, трябва да забравим първата среща, това ще е нашият подход", коментира наставникът на "шпорите" Маурисио Почетино.

"Аз мисля, че трябва да играме както винаги - за победа. Важно е да почне на добро ниво и да сме агресивни".

Според капитанът на Дормунд, Марко Ройс невъзможното е възможно да се случи. "Вече е имало исторически мачове на този стадион. Ние трябва да стигнем до границата на възможностите си, ако искаме да вкараме нужните ни голове".

Дортмунд е в ужасна форма с една победа в последните седем срещи. Те все още са на върха в Германия само с по-добра голова разлика от Байерн.

Лусиен Фавр е умерен оптимист: "Ние трябва да решим мача. Не трябва да допускаме  голове. Имаме нужда от топ изява и ще трябва да играем интелигентно. Всичко е възможно".

Тотнъм спечели последните си три мача с Борусия. Германците допуснаха повече голове в Лондон, отколкото в цялата групова фаза. Те са загубили 10 от последните си 13 мача е елиминациите на Шампионската лига. Преди това имаха една загуба от 14 двубоя.

Английският отбор отбеляза гол в последните 17 срещи от турнира и имат само една разгромна загуба с 0:4 срещу Реал преди 8 години.