Борусия (Дортмунд) спечели група "А" на Шампионска лига, след като днес хората на Люсиен Фавър се наложиха с 2:0 над Монако като гост.

На "Луи II" в Княжеството "жълто-черните" нямаха проблеми срещу селекцията на Тиери Анри, която завърши кампанията без победа и доста негативен баланс.

Барселона и Тотнъм завършиха наравно на "Камп Ноу"

Миролюбив хикс с Барселона остави Тотнъм в Шампионска лига!

Англичаните стигнаха до равенството в заключителните минути

Автор на двете попадения за германския отбор бе Рафаел Герейро, който се разписа по веднъж в двете полувремена, съответно в 15-ата и 88-ата минути.

В другия мач Атлетико (Мадрид) не успя да се наложи при визитата си на Брюж, а срещата завърши без голове.

Така Борусия и Атлетико се настаниха на първите две места с по 13 точки, а германците са с предимство заради резултатите в преките двубои. На трето място остана Брюж с 6 точки, докато Монако на Тиери Анри взе само точка.

Ливърпул победи Наполи с 1:0 и продължава напред в Шампионската лига