Борусия (Дортмунд) и Севиля завършиха наравно 1:1 в мач от група "G" на Шампионска лига, който се игра на стадион "Сигнал Идуна Парк" в Германия.

Двата отбора си размениха по един гол през първото полувреме. Андалусийците поведоха чрез 20-годишният Тонги Нианзу в 18-ата минута, докато в 35-ата Джуд Белингам изравни.

Снимка 590696

Източник: EPA/БГНЕС

По-рано днес Ман Сити не успя да победи Копенхаген като гост. Мачът завърши 0:0, но половината цел за "небесносините" е изпълнена, след като те вече са сигурни са следващата фаза, остава само първото място в крайното класирането.

Макаби Хайфа нокаутира Ювентус и го отдалечи от елиминациите в ШЛ, Копенхаген препъна Ман Сити

Вижте подробности

Във временното класиране "гражданите" са с 10 точки, втори е Борусия със 7 и в дъното са Севиля и Копенхаген с по 2.