Волфсбург не успя да спечели домакинството си на Бешикташ и завърши 0:0."Вълците" вече имат 4 точки и остават втори група "В", а турците спечелиха първата си точка, но остават последни.

"Вълците" започнаха мача със самочувствие и установиха домакински натиск. Това за малко да даде резултат в 11-ата минута. Обикновено безпогрешният Джеко обаче този път не успя да насочи топката във вратата, въпреки че бе оставен непокрит на точката на дузпата.

Постепенно турците се отърсиха от напрежението и изравниха играта. Те обаче така и не успяваха да създадат чисто положение пред вратата на Беналио.

След почивката натискът на Волфсбург отново се засили. Джеко опита три последователни удара към вратата на Бешикташ, но първите два бяха блокирани, а третият облиза външната страна на гредата.

Домакините се изнервиха от неспособността си да вкарат гол и Графите си изкара глупав червен картон четвърт час преди края. Той ритна Каш и съдията Розети не се поколеба да му посочи пътя към съблекалните. Така немците вече нямаха нападателен потенциал за нещо повече и срещата завърши без голове.

ВОЛФСБУРГ - БЕШИКТАШ 0:0

Червен картон: Графите (74')

Стартовите състави:

ВОЛФСБУРГ:1.Диего Беналио, 20.Саша Райтер, 5.Рикардо Коща, 17.Александър Мадлунг, 4.Марсел Шефер, 13.Макото Хасебе, 7.Жозуе, 10.Звиездан Мисимович, 25.Кристиан Гентнер, 9.Един Джеко, 23.Графите

БЕШИКТАШ: 1.Рюстю Речбер, 4.Ибрахим Каш, 6.Томаш Сивок, 27.Матео Ферари, 19.Ибрахим Юзюлмез, 17.Екрем Даг, 28.Фабиан Ернст, 5.Михаел Финк, 8.Нихат Кахвечъ, 13.Бобо, 14.Родриго Тело