Бранителят на Университатя (Крайова) Валентин Илиев закопа тима си при загубата от лидера ЧФР Клуж с 2:3 в мача от 32-ия кръг на елита в Румъния. Вальо бе изгонен в 93-ата минута с червен картон, когато изработи дузпа за Клуж.

От бялата точна не сгреши Рикардо Каду за крайното 2:3. Преди това Александру Пицурка бе дал преднина на Университатя с гол в 11-ата минута. В 24-ата Михай Костеа направи 2:0, за да се стигне до пълния обрат, а за тима от Напока се разписаха още Ласина Траоре в 63-ата и Кристиан Буд в 85-ата.

Вальо Илиев си заработи втори червен картон във трети пореден мач. Той бе изгонен при загубата с 1:3 от Интернационал (Куртея), след което изтърпя наказанието си при гостуването на Чехлаул - 1:2.