Урал с Николай Димитров в състава си изпусна да победи като гост ЦСКА (Москва) при подновяването на руското първенство. Срещата на "Лужники" завърши 1:1.

Хичо започна като титуляр и остана на терена до 75-ата минута, когато бе заменен от Аугустиняк.

Двубоят вървеше с надмощие на "армейците", но Урал първи откри резултата. Стори го Ерик Бикфалви след асистенция на Кулаков в 72-ата минута.

ЦСКА стигна до изравнителен гол в продължението на мача. Попадението бе дело на Марио Фернандес.

Урал заема шесто място във временното класиране с 25 точки. ЦСКА е втори с 35 пункта.

Николай Димитров-Хичо игра 57 минути за Урал, клубът му инкасира домакинска загуба

Тимът от Екатеринбург отстъпи на Оренбург с 1:2