Бившият футболист на Левски Станислав Иванов вкара дузпа, но Чикаго Файър отпадна от Унион Омаха в мач от 1/32-финалите на Опън Къп в САЩ.

Редовното време завърши без победител 1:1, а в продълженията двата отбора си размениха по един гол и се стигна до изпълнение на 11-метрови удари за определяне на крайния победител. Именно там Станислав Иванов отбеляза четвъртата дузпа, но двама негови съотборници пропуснаха и Омаха се класира напред.

Интересното е, че и двата гола на Чикаго в игровото време бяха от дузпа. Първо се разписа Рафаел Цихос в 53-ата минута, но Меза изравни в 68-ата. В 90-ата минута в игра се появи Иванов, който замени Родригес. В 115-ата минута на мача Чикаго получи правото да изпълни втора дузпа, която отново бе реализирана от немския футболист. В 122-ата минута обаче се стигна до изравнителния гол на Омаха, който се оказа златен.

При изпълнението на дузпите Прзибилко пропусна първата за Чикаго, а след това четирима играчи вкараха, за да се стигне до пропуска на Наваро, който се оказа фатален.

Българите останаха неизползвани резерви в Серия "Б"