Българският защитник Андреа Христов остана през цялото време на скамейката на резервите на тима си Козенца, който загуби с 1:3 гостуването си на новия лидер в класирането на Серия "Б" Кремонезе. Срещата бе от 35-ия кръг на италианската втора дивизия. "Вълците" от Козенца успяха да изненадат съперника си с гол от съблекалнята - още във втората минута. След това обаче двубоят не се разви по желания от гостите начин, тъй като още преди почивката Кремонезе поведе с 3:1, а през второто полувреме резултатът не бе променен. Кремонезе се изкачи на първо място в класирането, събирайки 66 точки.

На втората позиция се смъкна бившият тим на Валери Божинов Лече, който остана с 65 точки след загубата си с 0:1 от Реджина като гост. За Реджина така и не се появи в игра българският нападател Андрей Гълъбинов, който изгледа цялата среща от пейката.

Реджина заема 12-о място в подреждането с 47 точки, а Козенца е на 17-а позиция (от 20 отбора) с 28 точки.