Бившият голмайстор на ЦСКА Преслав Йорданов вкара изключително ценен победен гол за своя Ордабаси в мача от първенството на Казахстан срещу Акжайк, завършил 3:2 за тима от Шимкент.

Родният таран се разписа в продължението на двубоя, а по този начин осигури третото място в крайното класиране на шампионата. До края остават само три кръга, а Ордабаси има аванс от 11 точки пред четвъртия Иртиш.

Преслав Йорданов: Съжалявам, че не получих още шанс в ЦСКА

Преслав Йорданов пред ТОПСПОРТ: Съжалявам, че не получих още шанс в ЦСКА

"Доволен съм от престоя си в Казахстан, дано отново бъда национал"

Толебек откри резултата за домакините, но Акжайк изравни чрез Одибе в края на полувремето. Вуяклия отново изведе Ордабаси напред в резултата, но в 73-ата минута Главина възстанови равенството. Така се стигна до продължението на срещата, когато се разписа Преслав Йорданов и донесе ценния успех на своя отбор. Нападателят, който влезе в игра в 85-ата минута, засече с шпагат центриране от десния фланг.