Българският национал Мартин Минчев вкара хеттрик само в рамките на 10 минути при домакинската победа на Спарта Прага "Б" с 4:1 над Вишков в мач от 22-ия кръг на чешката Втора лига. Юношата на Черно море започна като титуляр и бе на терена до 85-тата минута, когато на мястото му влезе Дао.

Валентин Антов и Монца удариха Асколи на Атанас Илиев

Вижте подробности

Гостите имаха аванс от един гол след първата част, но секунди след подновяването на играта Минчев изравни. В 49-тата минута отново той даде аванс на своя тим, а в 55-тата оформи своя хеттрик с красив прехвърлящ удар от доста далечно разстояние.

С победата вторият отбор на Спарта (Прага) събра 34 точки, с които заема четвъртото място в класирането, като изостава само на една точка от третия Лишен. Вишков е на 9-о място с 28 пункта.