Младежкият национал на България Илия Груев пропусна шанса да донесе безценен успех на своя Вердер (Бремен) над прекия конкурент за влизане в Първа Бундеслига Санкт Паули.

Мачът от втория ешелон на германския футбол в района на Хамбург завърши 1:1, с което разликата между двата тима остава само точка. В 86-ата минута Груев не уцели вратата от няколко метра, след като секунди по-рано съотборникът му Марвин Дукш беше ударил греда. Това се случи при 1:1, а родният халф се беше появил в игра на полувремето.

Даниел-Кофи Киере вкара за Санкт Паули в 43-ата минута, а гостите от Бремен изравниха в 58-ата чрез Никлас Фюлкруг. При атаката за гола за 1:1 обаче имаше игра с ръка на футболист на Вердер, но съдиите не я видяха.