Гьозтепе на Станимир Стоилов допусна първа загуба в турската Суперлига, след като тимът водеше с 3:1 в гостуването си на Самсунспор, но падна с 3:4 в голово шоу.

Едва след 7 минути игра Самсунспор вкара попадение, но засада лиши домакините от откриване на резултата. Пет минути след това Гьоз-Гьоз откри резултата с много нелеп автогол на Зеки Явру - 0:1.

Паритетът обаче бе възстановен в 28-ата минута от Муандилмаджи.

В 41-вата Ромуло се разписа за Гьозтепе за 1:2, а в 50-ата минута Жуан Сантос да Силва отбеляза за 1:3, с което изглеждаше, че Гьоз-Гьоз си е подсигурил победата.

Самсунспор успя да стигне до равенството с два бързи гола в рамките на 10 минути. Оливие Нтчам и Кингсли Шиндлер отбелязаха в 70-ата и 79-ата минути.

В самия край на мача Нтчам отново се разписа и донесе драматичната победа на Самсунспор - 4:3.

Проблем за Мъри: Исак Соле се контузи тежко, откараха го с линейка