Гьозтепе на българския треньор Станимир Стоилов се изкачи на шесто място в класирането на турското първенство по футбол, след като се наложи с категоричното 3:0 като домакин срещу намиращия се в зоната на изпадащите Кайзериспор.

Гьозтепе все още няма загуба в турския елит и се намира само на четири точки от колоси като Бешикташ и Фенербахче.

Втората победа за отбора на Станимир Стоилов, бивш старши треньор на Левски и на националния отбор, дойде след доминация в положенията. "Жълто-червените" стреляха цели 18 пъти към вратата на гостите и я уцелиха осем пъти, а три от тези удари попаднаха във вратата. Таха Алтъкардеш даде преднина на отбора си в 13-ата минута, Жуан Сантош покачи на 2:0 в добавеното време на първата част, а Доган Ердоган оформи крайния резултат в последните секунди на мача.