Ивайло Петев стартира по ужасяващ начин треньорската си кариера в Полша. Воденият от бившия национален селекционер тим на Ягелония загуби с 0:3 гостуването на Висла Краков. Това бе дебютен официален мач на Петев, който пое отбора в края на 2019 година. Въпреки успеха Висла продължава да бъде на предпоследно място в класирането, но пък това бе трета поредна победа на един от класическите отбори в Полша.

Загубата остави Ягелония на 9-та позиция на точка от осмото място, което дава право на участие в мачовете срещу най-добрите полски тимове при разделянето на шампионата.

В 28-ата минута Тургеман вкара първия гол в мача за Висла, а при резултат 1:0 завърши и първото полувреме. През втората част Войтовски и Букса оформиха класическата победа на домакините.