Хатайспор на Страхил Попов изигра нов силен мач в турската Суперлига и разби с 4:1 като гост бившия отбор на българския защитник Касъмпаша. Двубоят бе от 24-ия кръг на шампионата.

Родният национал започна като титуляр и игра цял мач за тима си.

Касъмпаша можеше да поведе в 11-ата минута, но гол на Исак Телин бе отменен. В края на първата част голмайсторът на първенството Аарън Бупендза откри резултата.

В 56-ата минута Телин се разписа и този път попадението бе редовно. В 72-ата минута Хатайспор отново поведе. Разписа се Раян Аабид. В 84-ата минута Абдулрахман Чанлъ вкара трети гол във вратата на домакините.

В продължението на мача Мохамед Камара оформи крайното 1:4.

С успеха Хатайспор събра 38 точки и се изравни с петия Аланияспор.

Страхил Попов: Хатайспор играе най-добрия футбол в Турция, процесите в БФС не касаят футболистите

"Групата ни за световното първенство е нелека"