Българският нападател Цветан Генков игра 37 минути за своя Динамо Москва при загубата с 0:1 като домакин на Криля Советов. Двубоят бе 6-ия кръг на руския шампионат.

Бившият футболист на Локомотив София започна като титуляр, но бе заменен още в 37-ата минута, след като гостите поведоха.

Единственото попадение стана дело на Ян Колер. Бившият нападател на Борусия (Дортмунд) се разписа в 28-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле.

Динамо Москва заема 6-о място във временното класиране с актив от 9 точки. Криля Советов вече е еднолично на върха с 13 точки, след като досегашният лидер Рубин (Казан) загуби от Спартак (МоскваЧ) по-рано днес.

В друга мач Зенит победи с 4:2 Химки като домакин, с което се нареди на втора позиция във временното класиране.