Отборът на Астра, с Пламен Илиев в състава си, изпусна да победи Динамо (Букурещ) като гост в мач от 13-ия кръг на румънското първенство. Двубоят завърши наравно 1:1.

Българският национал игра цял мач за своя отбор и бе на познатата висота, като се отличи с няколко добри намеси. Като цяло тимът от Гюргево бе по-добрият на терена, но за пореден път не съумя да реализира положенията си.

Астра с Пламен Илиев и Газ Метан не си отбелязаха голове

Поредна суха мрежа за Пламен Илиев в Румъния (ВИДЕО)

Тимът от Гюргево и Газ Метан не си вкараха голове

"Кучетата" излязоха напред в резултата в 66-ата минута. Немец оползотвори добро центриране на Костаче отдясно и откри резултата с глава. В 82-ата минута Ромарио Мойсе изравни. Атакуващият футболист изпълни прецизно пряк свободен удар и не остави шансове на Пенедо.

С точката Астра излезе на 4-о място във временното класиране, като има 23 в актива си. Динамо е седми със 17.