ПАОК постигна трудна победа с 2:1 като гост на Атромитос в мач от третия кръг на гръцката Суперлига.

Шампионите откриха резултата в добавеното време на първото полувреме, когато точен бе Андрия Живкович.

В 69-ата минута Живкович бе близо до второ попадение, но голът му бе отменено след намесата на ВАР заради нарушение в хода на атаката.

4 минути преди изтичането на времето Амр Уарда изравни резултата, след като изпълни точно дузпа.

Капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов се появи на терена в 87-ата минута и бързо се усети три минути по-късно направи асистенция за победния гол на Мади Камара.

Така ПАОК записа трета поредна победа от началото на сезона и имат 9 точки в актива си, с колкото е и съставът на Олимпиакос, докато Атромитос е на 11-позиция с 2 точки.