Кирил Десподов коментира двете си попадения за Щурм при победата с 2:1 като гост на Хартберг.

С головете си националът сложи край на серия от последователни загуби за състава в австрийския шампионат.

"Знам, че нещата бяха много лоши. Ситуацията, в която се намирахме, не беше добра нито за нас, нито за феновете ни. Но не трябва да се предаваш, а винаги трябва да се опитваш да вървиш напред.

Десподов с два гола за Щурм, донесе победата на тима си в края

Попадения за национала в заключителните 5 минути от сблъсъка

Още през първото полувреме имах шанс, който трябваше да вкарам, но не успях. Но не се предадох и реализирах тези два гола през второто полувреме. Всичко това е за отбора.

Чувствам се добре и съм мотивиран да покажа на хората, защо съм тук. Не искам да говоря за бъдещето ми. Има още шест мача до края на сезона, в които се надявам да играя добре", каза Десподов.