Бившият защитник на ЦСКА- Божидар Чорбаджийски изигра първия си мач с екипа на Стал (Миелец). Неговият отбор обаче загуби у дома от Варта (Познан) с 0:1 и остана на предпоследното 15-о място в полската Екстракласа.

Чорбаджийски започна като титуляр, но бе сменен в 58-ата минута от Павел Томчик. Домакините имаха предимството да играят с човек повече от 34-ата минута, когато Матеуш Спихала задържа откъсващ се сам срещу вратаря противников футболист и получи директен червен картон.

През второто полувреме Стал доминираше, но дори в намален състав гостите се защитаваха много спокойно. Така се стигна до 88-ата минута и гола на Матеуш Кужимски. Той се справи с двама бранители на Стал и с левия крак прати топката в мрежата.