Благой Георгиев игра цял мач за Терек при отпадането на отбора му от турнира за купата на Русия. В среща от 1/4-финалите тимът от Грозни отстъпи с 1:2 след продължения в гостуването си на Волга.

Освен това Благо получи жълт картон в 112-ата минута. Двата отбора пък завършиха с по един човек по-малко. Интересното е, че гостите не успяха да се възползват от началото на втората част до края от численото си предимство.

Терек поведе в 45+3 минута чрез Асилдаров, който пропусна от дузпата, но след това в добавката не сбърка. За наказателния удар беше изгонен вратарят на Волга Михаил Кержаков.

След пауза домакините успяха да изравнят в 68-ата чрез Бендз. Резултатът се запази, което наложи да се изиграят две допълнителни полувремена от по четвърт час. А в средата на първото отборът на Волга ликуваше след попадение на Каряка за 2:1. В 120-ата нервите на Мацей Ръйбус не издържаха и той удари без топка съперников играч, заради което беше изгонен.