Българският национал Симеон Славчев и неговият Карабах отпаднаха от Шампионска лига тази вечер, след като записаха равенство 1:1 и общ резултат 1:2 от БАТЕ Борисов.

Резултатът в Беларус бе открит от Мирко Иванич в 20-ата минута, а Мичев изравни за гостите в 54-ата.

Симеон Славчев и Карабах продължават напред в Шампионската лига, Мидтиланд и Краев са аут

Класен Аякс вкара нови три гола, звездите Селтик не се разписаха, но чакат следващия си опонент

Карабах остана и с човек по-малко в 77-ата минута, след като Иносент Емералга получи втори жълт и съответно червен картон.

Родният ни футболист се отчете с няколко хубави удари през първата част, а в края на  мача бе заменен.