Тимът на Аполон, с Илиан Илиев в състава, успя да победи в дербито срещу АЕЛ Лимасол с 2:0. Българският национал започна като титуляр в срещата и остана на терена до 72 минута. Илиев дори взе участие в едно от попаденията за отбора си.
В 11-ата минута Илиев изведе свои съотборник със страхотен пас, който подаде към Йоанис Питас, а той вкара първия гол в мача. В 68-ата мунита двата отбора останаха с по 10 души на терена след два червени картона.
В тази среща гостуващия тим на Аполон не можеше да разчита на подкрепа на своите фенове заради наказание.
След края на редовния сезон Аполон заема 5-о място в класирането, като предстоят плейофи, а тимът на Илиан Илиев ще спори за призовите места в Топ 6. В първия мач в 6 цата Аполон гостува на АЕК.
Както вече стана ясно, Илиан Илиев попадна сред повиканите в националния ни отбор за квалификациите с Черна гора и Унгария.