Кипърският гранд Анортозис, който е воден от Станимир Стоилов, разби с 4:0 пред собствена публика АЕЛ (Лимасол) в мач от 18-ия кръг на Първа дивизия.

С този успех Мъри продължава да не познава горчивината от загубата. За Анортозис пък пълни 90 минути записа Станислав Ангелов.

През първото полувреме домакините натискаха, но топката така и не влизаше във вратата на АЕЛ. Гредата дори спаси гостите от попадение. В крайна сметка защитата на отбора от Лимасол се пропука в 44-ата минута и Лабан откри резултата,

През второто полувреме АНортозис не свали от темпото и в 56-ата Окас удвои. Четвърт час по-късно пък Кафу беше точен за 3:0, а в 87-ата Рамос фиксира крайното 4:0.

Победата върна Мъри и играчите му на петото място в класирането с 26 точки. Лидер с 18 повече е АПОЕЛ (Никозия).