Българският национал Илиан Илиев-младши изигра цял мач за Аполон (Лимасол) при загубата с 1:2 от АЕК (Ларнака) като гост.

Домакините откриха резултата в 49-ата минута, когато Хосе Ромо бе точен след асистенция на Иван Тричковски. Само две минути трябваха на Аполон, за да изравни. В 51-ата минута Данило Споларич изравни резултата и върна гостите в мача. В 59-ата минута обаче Споларич си вкара и автогол, с което подари трите точки на домакините.

Така Аполон вече е трети в класирането с 29 точки, а АЕК Ларнака зае лидерската позиция с 31 пункта.

Илиан Илиев-младши: Винаги съм се възхищавал на баща ми, целта ми е да стана по-добър от него