Мач между световния шампион по бокс Антъни Джошуа и интерконтиненталния такъв Кубрат Пулев няма да има.
Това пишат част от медиите в САЩ.
Мениджърът на Джошуа - Еди Хърн обясни пред представители на средствата за масова информация зад Океана, че дори и при победа над Кличко, в предстоящия сблъсък между двамата, последващ двубой с Кобрата "по-скоро няма да има".
Хърн загатнал, че Джошуа би предпочел да се раздели с един от поясите си, вместо да се бие с Пулев.
Това ще бъде наложително, тъй като, както ТОПСПОРТ вече информира, този мач е задължителен за Антъни.
Причината за отказа на Джошуа обаче не е страх от видимо добрата форма, в която се намира Кубрат.
Британският боксьор лично е пожелал да се изправи срещу другия действащ номер едно на планетата - Деонтей Уайлдър.
Американецът е един от най-солидните при най-тежките бойци, като почти всички негови срещи завършват с нокаут.
mikelle-damiani
на 05.01.2017 в 14:35:04 #3KOбрат не става, урежда си срещи с някакви отрепки като "нигерийския" шопар и после се чуди, че свестните боксьори ги е гнус от него! Скапаняк!
AK 47
на 05.01.2017 в 13:56:58 #2не иска да става убиец
marmot
на 05.01.2017 в 12:09:53 #1Хитър е британеца, знае че ако се изправи срещу Кубрат много бой ще отнесе и затова неиска да се бие с нашето момче.