Треньорът на Ботев (Враца) Антони Здравков коментира загубата на отбора си с 0:2 от Славия.

Ето какво каза специалистът след края на срещата:

"През първото полувреме не бяхме убедителни в средата на терена. Лесно разрешавахме на противника да осъществява атаки.

Допуснахме елементарен гол. През втората част коригирахме желанието си и мотивацията си.

Картонът, който получи футболистът на Славия, бе от значение. Напрежението наля много олово в краката ни.

Успяхме да създадем положения. Техният вратар се намеси решително няколко пъти и им помогна да си тръгнат с трите точки.

Идеята беше третата смяна да е Будинов. За съжаление имаше контузия. Няма как да се предвиди всичко.

Това, което аз виждам в проблемната ситуация, е гол. Това беше. дава се гол, след това се отменя. Хората искаха обяснение какво се е случило. Казаха ми, че е фаул, а след това, че е засада. Това не разбрахме ние".

Славия спечели гостуването си на Ботев (Враца) с 2:0

Славия се върна в Топ 6 след нова победа далеч от София, странни съдийски реакции изнервиха срещата

"Белите" с важен успех срещу Ботев (Враца)