Наставникът на Ботев (Враца) отдаде поражението с 2:3 от Арда (Кърджали) на прекалено многото индивидуални грешки.

"Допуснахме три-четири сериозни грешки през първото полувреме. И при първия гол, и при червения гол на Аласан има грешки. И при втория гол бяхме статични. Индивидуалните грешки се отразиха доста неприятно.

Съдията изпревари събитията. Преди да заменим Аласан, той получи червен картон. Имахме няколко футболисти, които не бяха готови от първата минута. Питах момчетата в съблекалнята дали на нас ще ни се случи да отбележи три гола след подаръци.

Играем прилично. В няколко моменти от мача даже много добре, след което има индивидуални грешки. Липсата на концентрация е много неприятно нещо за всеки отбор.

Всяка една загуба тежи. Дори да е в мач, в който се знае класирането. За мен отборът има нужното желание и качества. Смятам, че с една победа ще се върнем на правия път".

Арда победи Ботев (Враца) с 3:2 в efbet Лига

Арда си усложни живота срещу Ботев (Враца), но все пак се настани в Топ 3 на efbet Лига