Старши треньорът на Ботев (Враца) Сашо Ангелов коментира по доста загадъчен начин спекулациите за евентуален трансфер на Владимир Гаджев в новака в Първа лига.

Наставникът остана доволен от представянето на новата звезда на отбора Валери Божинов, който се разписа при равенството с Витоша (Бистрица) 1:1.

Витоша (Бистрица) и Ботев (Враца) не се победиха, Валери Божинов се завърна в родния футбол с гол

Валери Божинов се завърна в Първа лига със стил, Витоша и Ботев (Вр) не се победиха

Двубоят завърши 1:1

"Мача можехме да спечелим, имахме идеална възможност да приключим мача 20 минути след като поведохме. Точката пак е добре за нас, вероятно получиха някакъв страх футболистите, затова предпочетоха да запазят точката.

Имахме доста проблеми с фланговете. На полувремето наблегнахме на това, но пак се получи. Имам забележки към крайните външни, които дублираха фланговете.

Всеки треньор на мое място би изчакал да пусне Валери Божинов в игра, но аз го наблюдавах на тренировките, рискувах, пуснах го, а той вкара. Ще играе този , който заслужава и покаже в тренировки и мачове, че заслужава.

Валери Божинов: Класата е вечна, аз имам всичко, което един футболист трябва да има