Ботев (Враца) и Кариана завършиха при равенство 1:1 контролата помежду си, която се игра на осветление на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Очаква се следващият домакински мач на играчите на Сашо Ангелов да е именно на домашното съоръжение, а не на "Огоста" в Монтана, където отборът е принуден да посреща своите съперници от началото на сезона в Първа лига.

Домакините пропуснаха доста положения през пъровото полувреме, особено Спас Георгиев, който на три пъти имаше да открие резултата, като дори пропусна и дузпа в 27-ата минута.

Двата отбора си размениха по едно попадение през втората част. Илия Миланов засече центриране от корнер в 52-ата минута за врачани, а гостите изравниха малко преди края на проверката чрез Дичев.