Футболистите на Ботев (Пловдив) проведоха традиционната си възстановителна тренировка след шампионатен мач.

Във вторник сутринта, часове след победата над Славия с 3:2 за първенство, възпитаниците на Николай Костов се събраха на клубната база в Коматево и бяха разделени на две групи за заниманието. След леко раздвижване титулярите и появилите се на почивката в двубоя с "белите" минаха процедури във възстановителния център. Малко след тях това направиха и останалите играчи, за които, както обикновено, тренировката бе по-интензивна.

След заниманието футболистите бяха пуснати в почивка до четвъртък, когато отборът се събира и започва подготовка за следващата си среща от първенството, в която Ботев гостува на новака Верея.