Ботев (Пд) и Хасково не успяха да се победят и завършиха 1:1 в контролна среща, играна в Димитровград. На нея присъстваха повече от 160 фенове на "канарчетата".

Втородивизионният тим първи стигна до гол в 31-ата минута. Йордан Василев засече центриране от фаул и след грешка на Лилчо Арсов топката се озова в мрежата зад гърба му.

На полувремето двамата треньори направиха доста смени, в резултат на които темпото на игра спадна. Все пак си пролича разликата в класите и Ботев успя да изравни.

В 76-ата минута Гриша Иванов донесе равенството на "жълто-черните", след хубав пас на младия Тодор Тимонов. За пореден път жълт картон си изпроси звездата на Ботев Георги Какалов. Нападателят се разправяше със съперниковите играчи през целия мач и съдията го заплаши с изгонване.

Тук може да откриете подробна информация за контролите през тази зима!!!