90+3′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+3′

Двубоят в Дортмунд приключи. Домакините от Борусия стигнаха до успеха с 2:0 след убедителна игра. Силите през втората част се изравниха, но гостите си тръгнаха победени.

90′

Опасност пред вратата на домакините, но топката срещна тялото на Хумелс.

88′

Двубоят наближава своя край.

79′

Борусия удвоява аванса си след светкавична контраатака, завършена от Юлиан Брант, който се възползва от далечно подаване на Карим Адейеми.

68′

Темпото на игра е много високо, но все още няма ново попадение.

57′

Чудесна възможност пред домакините да удвоят, но ударът на Брант е отразен от Поуп.

55′

Пропуск за Жоелигтон, който с глава не успя да прати топката във вратата от близка дистанция.

50′

Гостите са по-активният отбор в началните минути на втората част.

47′

Калъм Уилсън е заменен от Антъни Гордън.

46′

Мениджърът на гостите Еди Хау извърши първите си смени. Люис Хол е заменен от Мигел Алмирон.

45′

Вторите 45 минути стартираха.

45′

Първите 45 минути завършиха. Гостите започнаха по-предпазливо и домакините стигнаха до откриване на резултата в средата на полувремето.

Снимка 641055

44′

Възможност пред Нюкасъл. Гостите разиграха заучено положение, завършило с удар с глава на Жоелингтон, но Кобел спаси.

35′

Пропуск за Борусия! Забитцер не успя да се възползва от своя шанс.

26′

От една наглед безобидна ситуация домакините стигнаха до откриване на резултата. Разписа се Никлас Фюлкруг, който получи топката от Марсел Забитцер пред вратата и я вкара в мрежата.

16′

Опасна ситуация пред вратата на "свраките", но вратарят Ник Поуп отрази тежкия удар на Карим Адейеми.

9′

Защитникът на гостите Люис Хол получава първия жълт картон в мача.

8′

Юлиан Брант отправя първия удар в посока вратата на Нюкасъл.

3′

Домакините очаквано са по-активни в началните минути.

1′