90′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90′

Реферът Георги Кабаков дава край на този интересен сблъсък. ЦСКА победи с 2:0 ФК ЦСКА 1948 и записа втори успех без допуснат гол след 3:0 над Берое в миналия кръг. И двете попадения за "червените" отбеляза Дюкенс Назон.

89′

Героят за ЦСКА Дюкенс Назон е заменен от Мено Кох и обира овациите на публиката.

89′

Капитанът на ФК ЦСКА 1948 Хелитон е санкциониран за нарушение срещу Асприля.

89′

Педриньо принуждава Кабаков да му покаже жълт картон след нарушение срещу Иван Турицов.

85′

Линдсет напусна, а на терена се появява Емануел Шакич, който прави своя дебют.

82′

Дюкенс Назон получи дълго подаване от Амос Юга, успя да се справи с Емил Виячки, след което преодоля и Даниел Наумов за 2:0.

79′

Стив Фуртадо извършва нарушение срещу Тибо Вион, за да предотврати контраатака на домакините.

75′

Треньорът на гостите предприема промени. Антонио Вутов се появява на мястото на Руни Ева.

74′

Дюкенс Назон откри резултата, след като получи топката на празна врата от Тобиас Хайнц.

70′

Данило Асприля влиза на мястото на Фаетон.

67′

Тобиас Хайнц насочи топката към далечния ъгъл, но Наумов реагира добре и изчисти топката.

66′

Георги Русев поваля Тобиас Хайнц в близост до наказателното поле.

57′

Страхотен пропуск за ЦСКА! Тобиас Хайнц получи топката от Назон в наказателното поле, но ударът на норвежеца беше отразен от Наумов.

55′

Играта за кратко е прекъсната заради проблеми на Виячки. Той пострада, след като блокира удар на Матиас Фаетон.

46′

Реян Даскалов заменя Умарбаев на почивката.

45′

Вторите 45 минути стартираха.

40′

Гостите отправиха първия си удар към вратата на домакините. Чочев шутира от 20 метра по земя, но право в ръцете на Бусато. Домакините отговориха с изстрел на Назон 120 секунди по-късно, който Наумов отрази.

30′

Умарбаев е санкциониран от Кабаков.

45′

Първите 45 минути завършиха без отбелязан гол. Домакините от ЦСКА създадоха повече положения за гол, но не успяха да реализират. Стражът на гостите Даниел Наумов на няколко пъти направи добри спасявания. Футболистите на ФК ЦСКА 1948 са длъжници на феновете си, които ги подкрепят на "Българска армия", тъй като отправиха един удар към вратата на Бусато.

34′

Тобиас Хайнц от малък ъгъл не успява да порази вратата. Норвежецът получи топката от Дюкенс Назон, стреля, но Наумов изчисти в ъглов удар.

31′

Натискът на ЦСКА се засилва, а напрежението пред вратата на Наумов не спада. Особено активен е Тибо Вион, който използва всяка възможност за обстрел на вратата на гостите.

24′

Хайнц отправи великолепен фалцов изстрел с десния крак в далечния ъгъл, но Наумов плонжира и изби.

21′

Педриньо от ФК ЦСКА 1948 хвана за крака Марселино Кареазо, след като загуби топката. Реферът Георги Кабаков се задоволи само с устна забележка към бразилеца.

15′

Удар от въздуха на Тибо Вион срещна крак на бранител на гостите. Линдсет притича за топката, но не успя да я достигне.

Снимка 634166

Източник: startphoto.bg

11′

Хайнц центрира към Линдсет, който отправи удар с глава, но вратарят Наумов изби в корнер.

6′

Първо положение за ЦСКА. Ударът от статично положение на Тобиас Хайнц обаче излезе в аут.

2′

Двубоят се радва на сериозен интерес от страна на привържениците на 31-кратните шампиони, които са изпълнили култовия сектор Г.

Снимка 634163

Източник: Топспорт

1′

Здравейте с живото проследяване на мача между ЦСКА и ФК ЦСКА 1948. Домакините ще бъдат изведени с капитанската лента от Амос Юга. За гостите от първата минута започват Радослав Кирилов, Бирсент Карагарен и Педриньо.

24. Марк-Емилио Папазов 10. Георги Русев

ЦСКА приема ФК ЦСКА 1948 в двубой от 9-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Българска армия" започва в 20:15 ч. и ще бъде ръководен от Георги Кабаков.

Както обикновено срещата между двата отбора предизвиква голям интерес, особено след мача от края на миналия сезон, когато пропусната от Иван Турицов, дузпа при равенството 1:1, лиши ЦСКА от шампионската титла.

Наставникът на домакините Нестор Ел Маестро няма да няма да може да разчита на Юрген Матей и Браян Морено, които продължават да лекуват травми, а гостите ще бъдат без трайно контузения Евгений Сердюк, но се очаква в състава да се завърне защитникът Симеон Петров, който подписа нов договор с клуба.

Към настоящия момент ЦСКА заема седмата позиция във временното класиране с 12 точки от 7 срещи, докато ФК ЦСКА 1948 е с точка повече, както и с мач по-малко.