90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 455
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Септември - Черно море 0:0 в мач от efbet Лига

Страхотен вратар спря десетима от Черно море за победа на националния стадион

"Моряците" пропиляха дузпа и куп голови положения срещу Септември

90+3′

КАКЪВ ШАНС! В последните секунди Септември все пак можеше да достигне до победата. При корнер в 93-ата минута силен удар с глава на Иван Арсов срещна напречната греда, а при създалото се меле, подобно на това през първото полувреме, отново не се намери играч във "виненочервено", който да намери път към мрежата.

88′
Снимка 586416

Източник: startphoto.bg

85′

В оставащите минути Септември опита да вкара мача в късна драма, разчитайки главно на изстрели от средна дистанция, но в ударите на Атанас Кабов нямаше необходимата точност.

84′

Росен Стефанов приключва участието си в мача и ще бъде заменен от Велислав Василев.

79′
Снимка 586384

77′

Исмаил Иса се появява в игра за Черно море, като ще замени друг опитен колега - Матиас Курьор.

70′

Младият Николай Златев влиза в игра вместо Мади Кета.

Снимка 586380

70′

Време е в игра да се появи Димитър Костадинов. Той заменя Мартин Николов.

70′

Айкут Рамадан влиза вместо своя капитан Асен Чандъров.

67′

И ПАК ПРОПУСК НА КЕТА! Определено понеделнишката привечер нямаше да бъде запомнена с добро от Мади Кета. Африканецът продължи да бъде длъжник за своя тим, след като и в 67-ата минута пропусна 100-процентово положение за гол. Бързакът пак се възползва от отличен пас, но за кой ли път беше отчаян от точната намеса на непробиваемия днес Шейтанов.

63′

Васил Панайотов получава жълт картон.

57′
Снимка 586383

56′

КЕТА ИЗПУСНА ДУЗПА! Макар и с човек по-малко, Черно море демонстрира класа и въпреки наличието само на 10 футболисти в своя състав, пропусна голяма възможност за гол Всичко започна в 56-ата минута, когато Курьор "отвори" пространство за своя съотборник Кета, пускайки му хитър пас зад отбраната. Техничарят от Гвинея-Бисау навлезе в наказателното поле и бе блокиран непозволено от Иван Арсов. Това не остана незабелязано от рефера Димитров, който посочи дузпата. С отговорната задача се нагърби потърпевшият, но той бе отчаян след чудесната намеса на Димитър Шейтанов.

49′

ЗАКАРИЯ БЕНШАА Е ИЗГОНЕН! Голяма неприятност сполетя гостите от Варна в 49-ата минута. Тогава "моряците" останаха с човек по-малко. Преглед на ситуацията с ВАР реши, че Закария Беншаа е действал с умисъл при грубите си действия срещу Мартин Николов, заради което получи директен червен картон.

47′

На почивката Мирза Делимеджац беше заменен, като на негово място се появи Александър Тодоров.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ПОЧИВКА!

44′
Снимка 586385

43′

Славко Матич остана разочарован от своите футболисти малко преди почивката, когато пред Септември се откри отлична възможност за контраатака при корнер за Черно море. Мартин Стоянов и Атанас Кабов обаче не успяха да отиграят ситуацията максимално успешно.

35′

КЕТА! Подобаващият отговор на Черно море дойде след около десетина минути, когато Мади Кета и Матс Курьор сътвориха чудесно двойно подаване. То изведе първия на стрелкова позиция, ала минаващият му изстрел беше спасен по фантастичен начин от Димитър Шейтанов.

26′

ШАНС ЗА СЕПТЕМВРИ! Домакините бяха близо до повеждането в резултата след точно 26 минути на националния стадион. Новаците изпълниха корнер, при който се получи сериозно меле пред варненската голлиния. Капитанът на септемврийци Асен Чандъров пробва да насочи към мрежата, но там беше Босанчич, който самопожертвувателно спаси своя тим от много неприятен момент.

Снимка 586382

25′

Септември напомни за себе си и в офанзивен план, след като в 25-ата минута Симеон Александров създаде най-интересното положение до този момент. Нисичкото крило демонстрира отлична техника и шутира от границата на наказателното поле. Националът Дюлгеров действа адекватно и изби в корнер.

21′
Снимка 586381

18′

Красиан Колев от Септември става поредният футболист с жълт картон.

13′

Централният бранител на гостите Росен Стефанов също получава официално предупреждение.

11′

Напрежение между двете скамейки беше регистрирано в 11-ата минута, когато получилият картон секунди по-рано Мирза Делимеджац направи ново грубо нарушение в центъра на терена. От лагера на гостите пожелаха изгонването на младия сърбин, но главният съдия реши да не действа чак толкова сурово. Това пък породи реплики между треньорите на Септември и Черно море.

10′

Мирза Делимеджац е първият футболист в мача, който получава жълт картон.

Снимка 586386

3′

ДУЗПА? Очаквано отборът на Черно море беше този, който по-бързо напипа пулса на срещата. Още в третата минута "моряците" имаха претенции за дузпа. Закария Беншаа притесни максимално Мартин Николов, оказал се неспособен да спре нападателя без да използва своите ръце. Въпреки падналия офанзивен футболист на варненци, реферът Димитър Димитров прецени, че това не е достатъчно основание да отсъди наказателен удар.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′