Турнир: efbet Лига Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители:

Край на мача!

90′

Пет минути добавено време.

85′

Дмитро Семенив прати топката за трети път в мрежата на Етър, но попадението му е отменено заради засада.

83′

Още една двойна смяна в състава на гостите. Христо Попадийн и Николай Бодуров се появиха на терена вместо Венцислав Бенгюзов и Аймен Суда.

83′
74′

Величков предотврати трети гол за гостите, след  като спаси опасен удар на Аймен Суда.

70′

Кольо Станев е сменен от Илкер Будинов.

65′

Мартин Бачев също получи жълт картон.

Снимка 635727

Източник: startphoto.bg

65′

Янко Ангелов замени Мартин Моран.

64′

Иво Тренчев предприе двойна смяна. Авторът на двата гола Тютюков бе заменен от Кондраков, а Любомир Тодоров влезе в игра на мястото на Юго Комано.

64′
62′

Валери Христов получи втори жълт картон за опасна игра и бе изгонен.

61′

Жълт картон за Валери Христов.

58′

Двойна смяна в отбора на домакините. Димо Бакалов отстъпи мястото си на Кнежевич, а Шано замени Николай Янков.

58′
55′

Иван Тасев е сменен от Владимир Медвед.

52′

Мартин Тошев стреля с глава в аут от непосредствена близост.

47′
Снимка 635726

Резервата Ивайло Димитров стреля, но Ковальов спасява.

46′

Ивайло Димитров смени Владислав Найденов на почивката.

45′

Начало на второто полувреме!

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ!

45+3′

Край на първото полувреме!

45+2′

ГОЛ ЗА ПИРИН! ТЮТЮКОВ УДВОИ АВАНСА НА ГОСТИТЕ СЛЕД АСИСТЕНЦИЯ НА ЮГО КОМАНО!

45′

Две минути добавено време на първото полувреме.

43′

Андрей Йорданов получи официално предупреждение.

40′

Владислав Найденов бе изведен сам срещу вратаря от Мартин Тошев, преодоля го, но миг преди да изпрати топката в мрежата Андрей Йорданов изби в ъглов удар.

37′
Снимка 635721

Удар на Андрей Йорданов от фаул мина над напречната греда на домакините.

25′

Жълт картон за Димо Бакалов.

18′

Домакините имаха претенции за дузпа, но те не бяха уважени от съдията Кабаков.

17′

Аймен Суда можеше да удвои за Пирин, но ударът му се отби в гредата.

14′

Домакините можеха бързо да възстановят равенството, но ударът на Пламен Димов отблизо бе блокиран от капитана на "орлетата" Дюлгеров.

9′

Борис Тютюков получи жълт картон за симулация.

7′

ГОЛ ЗА ПИРИН! БЕНГЮЗОВ С ДЪЛЪГ ПАС ИЗВЕДЕ ТЮТЮКОВ, КОЙТО С ЕЛЕГАНТЕН ПРЕХВЪРЯЩ УДАР ОТКРИ РЕЗУЛТАТА В СРЕЩАТА!

Снимка 635719

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

24 Шахредин Букхолда 83 Христо Попадийн

Етър е домакин на Пирин (Благоевград) в ранния двубой за деня от efbet Лига. Мачът на стадион "Ивайло" започва в 15:30 часа с първия съдийски сигнал на Георги Кабаков.

До момента "болярите" имат едва четири точки в актива си и заемат последното място в класирането. Тимът на Емануел Луканов има само една победа на сметката си - над Локомотив (София) с 3:1 в столичния квартал "Надежда".

Сенегалски принц подсили Етър

Серин Шейх Мбаке Мадина Файе стана част от отбора

В последно време столът на Луканов се разклати и дори започна да се спряга името на Станислав Генчев като евентуален негов заместник на "Ивайло". Вчера към Етър се присъедини още един нов футболист - сенегалският централен защитник Принс.

Пирин (Благоевград) пък се намира в подем след идването Иво Тренчев, а в последните два кръга от шампионата "орлетата" записаха две победи - над Хебър (Пазарджик) и Крумовград.